adwokat JOANNA JAKUBOWSKA-SIWKO

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a następnie aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie; od 2005 roku jest wpisana na listę adwokatów.
Ponadto odbyła studia podyplomowe „Kompetencje psychologiczne i negocjacyjne w firmie” w Szkole Głównej Handlowej oraz studia podyplomowe „Negocjacji, Mediacji oraz innych Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów” przy Wydziale Prawa i Administracji UW.

WIĘCEJ...

adwokat EWA KOŁTUNIAK

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a następnie aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. W 2005 roku została wpisana na listę adwokatów.
Od 2010 roku współzałożyciel i partner w spółce J. Jakubowska – Siwko, E. Kołtuniak Adwokaci Spółka Partnerska. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych kancelariach tak polskich, jak i międzynarodowych, w tym w Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy Spółka Jawna, Linklaters C. Wiśniewski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, a także prowadząc indywidualną kancelarię adwokacką.

WIĘCEJ...